TORBA s.r.o.

Otevírací doba
po-pá: 8:30-17, so: 9-12, ne: zavřeno

TORBA s.r.o.

Otevírací doba
po-pá: 8:30-17, so: 9-12, ne: zavřeno

Realizace zahrad

Realizace kompletní změny zahrady může znít složitě, ale s námi to zvládnete. Přeměnám starých zahrad nebo realizaci úplně nových se věnujeme již řadu let a mluví za nás zkušenosti.

Co je potřeba ze začátku?

Moc dobře víme, že není jednoduché začít. Nicméně na začátku celého projektu je potřeba si říci, zda máte určitou představu, ať už designovou, nebo cenovou. Není pro nás problém ani pokud nemáte plánky zahrady – přijedeme, zaměříme, poradíme jak dále postupovat.

Vaše zahrada snů už čeká

Uvažujete o přeplánování vaší zahrady, ale nevíte kde začít? Provedeme vás celým procesem přestavby ve třech jednoduchých krocích.

První schůzka

Na prvním setkání probereme vaši představu o vysněné zahradě, v ideálním případě se potkáme přímo v místě, kde má zahrada vzniknout. Je důležité nasát informace přímo z terénu.

Zpracování projektu

Ve druhé fázi zapracujeme vaše požadavky do projektu a přetvoříme je v návrh zahrady v půdorysné podobě, případně připravíme podklady pro inspiraci.

Realizace

Po finálním odsouhlasení jednotlivých kroků projektu si naplánujeme přibližné datumy, kdy by realizace mohla proběhnout. Vše je závislé na počasí a zároveň na případných nutných terénních úpravách vašeho pozemku. 

Poté je to na nás … 🙂