TORBA s.r.o.

Otevírací doba
po-pá: 9-16:30, so: 8-12, ne: zavřeno

TORBA s.r.o.

Otevírací doba
po-pá: 8:30-17, so: 9-12, ne: zavřeno

KOMPLETNÍ REALIZACE ZAHRADY

VYSOKÝ ÚJEZD

Zahrada řadového domu ve Vysokém Újezdě je o rozloze 70m2. Klienti požadovali zónu, kde můžou společně grilovat či jen odpočívat s knihou po práci a zároveň hrací zónu pro malého syna ve školkovém věku. Výsledek posuďte sami.

70 m2

Zahrada malá nebo velká? i na menším prostoru se dá vytvořit klidová zóna včetně hrací zóny, kde se bude celá rodina cítit v bezpečí a pohodě.

3 dny

Realizace probíhala 3 dny, nejdříve se musel osadit velký záhon s plastovou zábranou na 4 typy bambusů, poté dodělat další záhony včetně nádherné dominantní borovice v rohu a nakonec pokládka trávníkového koberce.

do 150 000 Kč

V zahradě dominuje v rohu solitérní borovice, dále 4 druhy bambusů, které vytvoří krásnou dělící zelenou stěnu se sousedy a také neodolatelný pohled rovnou z obývací místnosti. Zadní strana je osázena 11 bambusy, a na pravé straně elegantně doplňuje listnatá svída Controversa Variegata.

Zaujala vás tato realizace?

Kliknutím na tlačítko níže budete přesměrování na stránku s kontaktním formulářem. Vašemu dotazu se budeme snažit věnovat v co možná nejkratším čase.